Liga: | PLAMEN okres Klatovy |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 05. 2012 08:41 |
Kontakt: | Vladimír Wirth |
Telefon: | +420 |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 23,46 | 23,46 | 36,13 | |
2. | Dlažov | KT | 25,27 | 25,27 | 49,28 | |
3. | Plánice | KT | 25,58 | 25,58 | 49,53 | |
4. | Malechov | KT | 26,08 | 26,08 | 33,00 | |
5. | Strážov | KT | 29,32 | 57,59 | 29,32 | |
6. | Žihobce | KT | 31,57 | 31,57 | 61,39 | |
7. | Klenová | KT | 33,49 | 80,07 | 33,49 | |
8. | Rabí | KT | 35,25 | 35,25 | 94,28 | |
9. | Nýrsko | KT | 35,29 | 35,29 | - | |
10. | Červené Poříčí | KT | 35,47 | 35,47 | 45,58 | |
11. | Strašín | KT | 35,53 | 35,53 | 55,05 | |
12. | Pačejov | KT | 37,02 | 63,23 | 37,02 | |
13. | Lomec | KT | 37,19 | 37,19 | - | |
14. | Hrádek | KT | 38,11 | 38,11 | 46,34 | |
15. | Štěpánovice | KT | 38,15 | 43,50 | 38,15 | |
16. | Železná Ruda | KT | 38,42 | 38,42 | 41,08 | |
17. | Číhaň | KT | 39,11 | 39,11 | - | |
18. | Horažďovice | KT | 39,50 | 39,50 | 91,34 | |
19. | Klatovy I | KT | 40,22 | 40,22 | 65,45 | |
20. | Sušice I | KT | 40,24 | 40,24 | 48,25 | |
21. | Kejnice | KT | 56,42 | 56,42 | 40,38 | |
22. | Srní | KT | 40,57 | 40,57 | 76,13 | |
23. | Točník | KT | 41,54 | 57,09 | 41,54 | |
24. | Předslav | KT | 42,27 | 59,54 | 42,27 | |
25. | Luby | KT | 48,00 | 48,00 | - | |
26. | Malá Víska | KT | 49,56 | 49,56 | - | |
27. | Dolany | KT | 51,22 | 51,22 | - | |
28. | Tužice | KT | 53,03 | 53,03 | 74,17 | |
29. | Velenovy | KT | 53,10 | 88,07 | 53,10 | |
30. | Dešenice | KT | 54,56 | 54,56 | 74,19 | |
31. | Borovy | KT | 55,43 | 55,43 | - | |
32. | Zavlekov | KT | 56,00 | 56,00 | - | |
33. | Týnec u Klatov | KT | 57,41 | 57,41 | - | |
34. | Křištín | KT | 58,54 | 58,54 | - | |
35. | Malý Bor | KT | 60,34 | 60,34 | 74,09 | |
36. | Defurovy Lažany | KT | 64,56 | 64,56 | 73,21 | |
37. | Janovice nad Úhlavou | KT | 68,11 | 68,11 | - | |
38. | Železná Ruda B | KT | 69,44 | 69,44 | - | |
39. | Běšiny | KT | 74,55 | 74,55 | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | 80,14 | 81,95 | 80,14 | |
2. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 93,96 | 94,56 | 93,96 | |
3. | Dlažov | KT | 96,33 | - | 96,33 | |
4. | Strážov | KT | 96,71 | 112,60 | 96,71 | |
5. | Plánice | KT | 98,23 | 100,59 | 98,23 | |
6. | Železná Ruda | KT | 98,57 | 99,68 | 98,57 | |
7. | Točník | KT | 99,24 | 113,06 | 99,24 | |
8. | Luby | KT | 100,80 | 100,80 | 104,70 | |
9. | Červené Poříčí | KT | 101,57 | 104,19 | 101,57 | |
10. | Pačejov | KT | 102,21 | 125,89 | 102,21 | |
11. | Sušice I | KT | 102,50 | 119,89 | 102,50 | |
12. | Lomec | KT | 102,71 | 119,54 | 102,71 | |
13. | Žihobce | KT | 103,11 | 122,03 | 103,11 | |
14. | Křištín | KT | 104,23 | 104,23 | 116,06 | |
15. | Janovice nad Úhlavou | KT | 106,25 | 106,25 | - | |
16. | Předslav | KT | 106,29 | 106,29 | 120,82 | |
17. | Strašín | KT | 106,86 | 131,19 | 106,86 | |
18. | Štěpánovice | KT | 106,98 | 106,98 | 116,92 | |
19. | Zavlekov | KT | 109,65 | 133,87 | 109,65 | |
20. | Rabí | KT | 109,77 | 113,17 | 109,77 | |
21. | Klenová | KT | 110,72 | 110,72 | 111,13 | |
22. | Hrádek | KT | 112,23 | 117,02 | 112,23 | |
23. | Defurovy Lažany | KT | 113,77 | 118,63 | 113,77 | |
24. | Tužice | KT | 114,76 | 143,01 | 114,76 | |
25. | Týnec u Klatov | KT | 114,85 | 121,98 | 114,85 | |
26. | Malý Bor | KT | 116,88 | 118,27 | 116,88 | |
27. | Borovy | KT | 117,02 | 117,02 | - | |
28. | Srní | KT | 117,47 | 117,47 | - | |
29. | Železná Ruda B | KT | 117,82 | 117,82 | - | |
30. | Malá Víska | KT | 118,37 | 118,37 | 118,65 | |
31. | Nýrsko | KT | 122,24 | 122,24 | 127,09 | |
32. | Číhaň | KT | 122,99 | 122,99 | 128,15 | |
33. | Horažďovice | KT | 123,20 | 133,50 | 123,20 | |
34. | Kejnice | KT | 124,30 | 130,20 | 124,30 | |
35. | Dešenice | KT | 125,07 | 125,54 | 125,07 | |
36. | Velenovy | KT | 125,83 | 155,62 | 125,83 | |
37. | Běšiny | KT | 127,99 | 127,99 | - | |
38. | Klatovy I | KT | 128,92 | 128,92 | 160,69 | |
39. | Dolany | KT | 156,53 | 156,53 | 160,41 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihov | KT | 33,04 | 33,04 | - | |
2. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 38,35 | 70,43 | 38,35 | |
3. | Dlažov | KT | 47,39 | 47,39 | - | |
4. | Červené Poříčí | KT | 48,02 | 48,02 | - | |
5. | Horažďovice | KT | 60,29 | 60,29 | 82,49 | |
6. | Štěpánovice | KT | 63,03 | 63,03 | 88,34 | |
7. | Janovice nad Úhlavou | KT | 64,54 | 64,54 | 84,59 | |
8. | Běšiny | KT | 72,45 | 72,45 | - | |
9. | Bezděkov | KT | 72,05 | 72,05 | - | |
10. | Sušice I | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 63,70 | - | - | |
2. | Švihov | KT | 68,13 | - | - | |
3. | Horažďovice | KT | 73,80 | - | - | |
4. | Dlažov | KT | 76,91 | - | - | |
5. | Červené Poříčí | KT | 84,57 | - | - | |
6. | Štěpánovice | KT | 85,68 | - | - | |
7. | Sušice I | KT | 91,71 | - | - | |
8. | Janovice nad Úhlavou | KT | 96,29 | - | - | |
9. | Bezděkov | KT | 99,78 | - | - | |
10. | Běšiny | KT | 111,18 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 21,91 | - | - | |
2. | Horažďovice | KT | 31,24 | - | - | |
3. | Štěpánovice | KT | 33,42 | - | - | |
4. | Švihov | KT | 34,84 | - | - | |
5. | Dlažov | KT | 37,12 | - | - | |
6. | Bezděkov | KT | 46,53 | - | - | |
7. | Sušice I | KT | 63,60 | - | - | |
8. | Červené Poříčí | KT | NP | - | - | |
8. | Janovice nad Úhlavou | KT | NP | - | - | |
8. | Běšiny | KT | NP | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 114,93 | 119,81 | 114,93 | |
2. | Švihov | KT | 115,87 | 121,49 | 115,87 | |
3. | Červené Poříčí | KT | 135,03 | 135,03 | - | |
4. | Horažďovice | KT | 135,34 | 150,24 | 135,34 | |
5. | Dlažov | KT | 140,78 | 140,78 | 165,83 | |
6. | Štěpánovice | KT | 147,73 | 147,73 | 176,69 | |
7. | Běšiny | KT | 167,69 | - | 167,69 | |
8. | Bezděkov | KT | 175,03 | 175,03 | 180,17 | |
9. | Janovice nad Úhlavou | KT | 196,73 | 196,73 | 232,66 | |
10. | Sušice I | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 75,25 | - | - | |
2. | Horažďovice | KT | 89,56 | - | - | |
3. | Červené Poříčí | KT | 92,25 | - | - | |
4. | Švihov | KT | 96,35 | - | - | |
5. | Janovice nad Úhlavou | KT | 111,01 | - | - | |
6. | Štěpánovice | KT | 147,73 | - | - | |
7. | Dlažov | KT | 128,37 | - | - | |
8. | Sušice I | KT | 139,27 | - | - | |
9. | Bezděkov | KT | 159,78 | - | - | |
10. | Běšiny | KT | 203,46 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
5. | Janovice nad Úhlavou | KT | - | - | - | |
5. | Bezděkov | KT | - | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 196,25 | - | - | |
2. | Švihov | KT | 213,33 | - | - | |
3. | Červené Poříčí | KT | 297,86 | - | - | |
4. | Štěpánovice | KT | NP | - | - | |
4. | Dlažov | KT | NP | - | - | |
4. | Horažďovice | KT | NP | - | - | |
4. | Janovice nad Úhlavou | KT | NP | - | - | |
4. | Běšiny | KT | NP | - | - | |
4. | Sušice I | KT | NP | - | - | |
4. | Bezděkov | KT | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dehtín | KT | 21,07 | 20,45 | 21,07 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Nýrsko B | KT | 22,54 | 22,18 | 22,54 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Hadrava | KT | 23,82 | 21,37 | 23,82 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 21,97 | 25,27 | 25,27 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Kalenice | ST | 22,01 | 25,27 | 25,27 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Rozsedly | KT | 25,29 | 23,36 | 25,29 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Petrovice | KT | 24,88 | 25,30 | 25,30 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Střeziměř | KT | 25,33 | 25,54 | 25,54 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Luby | KT | 25,99 | 23,08 | 25,99 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nýrsko | KT | 26,18 | 22,58 | 26,18 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Kalenice B | ST | 24,47 | 26,59 | 26,59 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Štěpánovice | KT | 34,08 | 31,77 | 34,08 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Zelená Lhota | KT | 39,27 | 35,29 | 39,27 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Sušice I | KT | 77,10 | 79,21 | 79,21 | 2009/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře