Bezděčín 2018 - O pohár SDH Bezděčín

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 08. 2018 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773 455 350
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 17,12 16,63 17,12
2.  Zdislavice BN 17,17 17,17 16,81
3.  Stoklasná Lhota TA 17,19 17,19 16,96
4.  Slapy TA 17,37 17,37 16,98
5.  Kamenice nad Lipou PE 17,49 17,49 17,38
6.  Drunče JH 17,51 17,51 17,28
7.  Žďár JH 17,69 17,69 16,66
8.  Řepeč TA 17,81 17,81 17,13
9.  Žirovnice PE 17,95 17,78 17,95
10.  Kozmice TA 18,08 18,08 17,74
11.  Milenovice PI 18,26 18,20 18,26
12.  Jaronice CB 18,31 18,31 17,05
13.  Skrýchov u Malšic TA 19,03 19,03 16,60
14.  Zhoř u Tábora TA 19,66 19,22 19,66
15.  Strmilov JH 19,74 19,74 19,68
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Ves u Chýnova TA 19,80 19,70 19,80
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Chýnov TA 20,03 18,65 20,03
18.  Tučapy A TA 20,04 18,95 20,04
19.  Ústrašice B TA 20,46 20,46 19,84
20.  Košice TA 21,49 20,40 21,49
21.  Rybova Lhota TA 21,54 21,54 17,05
22.  Kamenná Lhota TA 39,94 39,94 39,28
23.  Český Rudolec JH NP NP NP
23.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
23.  Božejovice TA NP NP NP
23.  Bohdalín PE NP NP NP
23.  Želeč TA NP NP NP
23.  Lom TA NP NP NP
23.  Bezděčín TA NP NP NP
23.  Krotějov Sport TA NP NP NP
23.  Šipoun PT NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ústrašice TA 17,48 17,48 16,74
2.  Chotěmice TA 17,66 17,66 17,01
3.  Dvorce A TA 17,82 17,82 16,24
4.  Slapy TA 17,87 17,20 17,87
5.  Nová Včelnice JH 18,16 18,16 17,78
6.  Bezděčín TA 18,21 17,14 18,21
7.  Kamenice nad Lipou PE 18,39 18,39 17,07
8.  Smrkov TA 19,04 18,00 19,04
9.  Zhoř u Tábora TA 19,14 19,14 17,51
10.  Dvorce B TA 19,23 19,23 19,17
11.  Chválkov PE 20,25 19,56 20,25
12.  Zdešov JH 20,47 20,47 19,41
13.  Želeč TA 20,52 20,52 19,88
14.  Lom TA 21,08 21,08 18,77
15.  Chrbonín TA 23,72 22,70 23,72
16.  Tábor dorostenky TA 39,32 39,32 36,62
17.  Kamenná Lhota TA 39,47 37,95 39,47
18.  Kozmice TA NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 14,25 14,25 14,24
2.  Slapy TA 15,74 15,74 15,11
3.  Zdislavice BN 15,85 14,36 15,85
4.  Drunče JH 16,66 16,66 16,22
5.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,2816,5016,502017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH17,0216,6017,022017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,6317,1217,122018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zdislavice BN17,1716,8117,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1916,9617,192018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,3316,9017,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chýnov TA16,5517,3417,342017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Slapy TA17,3716,9817,372018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE17,4917,3817,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Drunče JH17,5117,2817,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milenovice PI17,5617,2517,562017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov SportTA16,3817,6717,672017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH17,6916,6617,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drunče JH17,7517,3417,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Řepeč TA17,8117,1317,812018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slapy TA17,2617,8517,852017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žirovnice PE17,7817,9517,952018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kozmice TA18,0817,7418,082018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústrašice BTA18,1817,6418,182017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy BTA18,1718,2318,232017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Milenovice PI18,2018,2618,262018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jaronice CB18,3117,0518,312018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kozmice TA18,2918,3318,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobronice u Chýnova TA17,8718,3818,382017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Božejovice TA18,5118,1318,512017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2218,7518,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,9218,1218,922017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Skrýchov u Malšic TA19,0316,6019,032018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA19,2219,6619,662018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Strmilov JH19,7419,6819,742018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře