Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Po
1

2
Ko
3

4
Uh
5
Po
6
Ci
7
Lo
8
Ro
9
1. Zahnašovice 112 15,28KM
15,86
18,07
37,01
22,74
15,28
17,46
18,55
-
17,64
2. Polkovice 86 17,85PR
NP
18,28
21,18
NP
17,87
17,85
32,93
18,59
18,33
3. Luboměř 81 15,21NJ
17,35
NP
23,05
NP
15,21
NP
18,53
24,46
17,82
4. Chropyně 62 18,38KM
18,38
22,40
21,45
18,72
18,98
NP
19,16
19,22
19,76
5. Čechy 60 16,11PR
16,11
19,11
37,78
19,76
17,35
19,68
21,09
20,31
NP
6. Křenovice 59 16,57PR
17,49
19,73
33,07
19,06
16,57
19,83
39,10
19,90
20,36
7. Císařov 56 16,33PR
NP
NP
24,55
20,46
16,33
17,85
21,05
18,99
20,62
8. Rokytnice 43 18,32PR
18,32
19,88
23,56
19,65
22,85
20,60
25,99
30,14
19,61
9. Sobíšky 39 17,18PR
21,48
33,59
29,65
18,64
17,18
24,74
19,39
-
19,12
10. Citov 30 17,91PR
18,53
20,35
31,32
20,23
17,91
19,77
20,52
-
19,98
11. Kojetín II-Popůvky 21 18,10PR
18,10
20,44
25,54
21,10
18,81
25,60
24,88
22,48
25,61
12. Mladcová 20 16,88ZL---
16,88
-
17,34
---
13. Kokory LAĎA TEAM 20 20,52PR-
26,45
20,52
------
14. Radkova Lhota 16 17,87PR---
17,87
-----
15. Chválkovice 16 18,91OL-------
18,91
-
16. Kokory 9 24,15PR
25,79
34,34
24,49
28,41
NP
33,79
NP
78,66
24,15
17. Henčlov - Přerov VIII 7 19,19PR-
19,89
--
19,19
NP
---
18. Lobodice 7 21,94PR-----
22,68
26,05
21,94
-
19. Morkovice A 5 19,32KM---
19,32
-----
20. Tršice 5 21,29OL-----
NP
-
21,29
28,06
21. Roštění 3 19,61KM-
23,43
-
19,61
-
23,06
20,71
--
22. Němčice nad Hanou 3 22,68PV-----
22,68
---
23. Vrchoslavice 1 22,77PV-----
22,77
---
24. Pravčice 0 16,87KM-----
16,87
---
25. Troubky 0 18,99PR-----
NP
-
18,99
-
26. Vítonice 0 19,00KM---
19,00
-----
27. Uhřičice 0 19,96PR----
19,96
36,03
---
28. Dřevohostice 0 20,03PR-
20,03
-------
29. Želeč 0 23,15PV-----
23,15
---
30. Kelčice 0 23,64PV-----
23,64
---
31. Oplocany 0 25,94PR----
25,94
--
35,99
-
32. Roštění B 0 26,74KM
26,74
--------
33. Morkovice 0 29,01KM----
29,01
----
34. Ludslavice 0 29,24KM----
29,24
----
35. Kojetín 0 36,48PR----
36,48
----
36. Radslavice 0 40,65PR--------
40,65
37. Císařov B 0 53,22PR-
53,22
-------
38. Morkovice B 0 NPKM---
NP
-----
39. Roštění A 0 NPKM
NP
--------
40. Dětkovice 0 NPPV---
NP
-----


Celkem se účastnilo:  68 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: