Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ch
1

2
Ko
3

4
Uh
5
Po
6
Po
7
Ci
8
Lo
9
Ro
10
1. Polkovice 121 15,46PR
18,42
20,59
18,23
18,74
15,46
15,92
18,50
20,26
17,92
18,90
2. Luboměř 111 14,78NJ-
19,93
17,73
NP
14,84
14,78
23,69
17,89
24,99
18,43
3. Ludslavice 95 16,04KM
18,08
19,51
20,44
21,07
16,04
16,90
17,70
19,27
17,62
37,12
4. Chropyně 86 15,63KM
23,15
19,82
21,49
21,74
15,63
15,94
18,65
18,97
18,81
19,39
5. Císařov 73 15,96PR
NP
42,93
19,39
29,60
17,48
15,96
19,08
18,05
19,95
18,84
6. Sobíšky 58 18,19PR
19,18
18,97
21,07
21,04
27,19
18,20
18,19
19,41
21,05
25,09
7. Křenovice 45 16,52PR
36,42
21,14
19,71
NP
17,92
16,52
19,31
NP
18,57
NP
8. Určice 41 16,64PV
23,69
23,16
20,69
30,84
18,21
16,64
19,18
19,93
18,62
22,27
9. Čechy 35 17,81PR
21,64
22,98
24,55
20,16
17,81
18,70
-
19,46
19,80
19,90
10. Citov 32 16,38PR--
20,68
19,59
16,38
18,76
20,46
22,51
20,48
-
11. Henčlov - Přerov VIII 24 17,14PR
21,22
---
17,14
17,14
-
18,75
20,54
50,34
12. Rokytnice 23 18,19PR
27,81
25,34
43,07
18,76
18,19
20,53
21,15
31,78
24,06
20,37
13. Tršice 17 18,74OL
20,35
24,45
24,19
19,38
18,74
19,19
20,99
NP
21,91
NP
14. Morkovice 12 17,63KM
24,83
-
34,21
NP
17,63
26,41
19,81
30,84
18,87
NP
15. Kokory 7 17,37PR
34,53
24,59
25,95
42,85
17,37
-
22,30
55,87
21,99
27,53
16. Oplocany 2 24,08PR
26,22
---
27,49
24,49
-
31,05
24,08
25,89
17. Kojetín II-Popůvky 1 29,93PR
NP
--
29,93
-
38,38
----
18. Rychlov 0 18,25KM
18,25
---------
19. Radkova Lhota 0 18,58PR
18,58
------
NP
--
20. TAG Zahnašovice 0 18,99KM
18,99
---------
21. Špičky 0 20,48PR
20,48
---------
22. Vrchoslavice 0 20,51PV-
35,88
-
20,27
-
17,06
19,69
NP
20,51
-
23. Troubky 0 21,14PR
31,92
--
20,78
---
18,37
21,14
-
24. Roštění 0 21,16KM
21,16
--
18,78
------
25. Zdislavice 0 21,20KM
21,20
---------
26. Kojetín 0 21,40PR
NP
---
21,40
-----
27. Želeč 0 21,73PV
21,73
--
19,29
------
28. Lobodice 0 22,20PR---
43,34
--
30,62
-
22,20
-
29. Uhřičice 0 22,49PR----
22,49
-----
30. Valšovice (Hranice VI) 0 22,55PR
22,55
---------
31. Nětčice 0 26,50KM
26,50
--
17,97
15,67
-----
32. Sulimov 0 33,05KM--
33,05
-------
33. Veselíčko 0 35,44PR--
35,44
-------
34. Majetín 0 46,36OL
46,36
---------
35. Provodovice 0 NPPR
NP
---------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: