Liga: | VCOV |
Místo: | Hodějice |
Okres: | Vyškov |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 05. 09. 2020 13:00 |
Kontakt: | Ladislav Kolečko |
Telefon: | +420 777 123 150 |
Začátek rezervace: | 28. 08. 2020 20:00 |
Konec rezervace: | 04. 09. 2020 12:00 |
Začátek tipování: | 28. 08. 2020 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 09. 2020 00:00 |
Zadal: | Tomáš Urbánek |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hodejice-11005.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Hodějice | VY | Tomáš Urbánek | ||
2 | 2 | Radslavice | VY | Lukin | ||
3 | 3 | Ivanovice na Hané | VY | Tomáš Urbánek | ||
4 | 4 | Račice | A | VY | Antonín Hloušek | |
5 | 5 | Hostěrádky-Rešov | VY | Jakub Herzán | ||
6 | 6 | Kučerov | VY | SDH Kučerov | ||
7 | 7 | Dětkovice | VY | Tomáš Urbánek | ||
8 | 8 | Tučapy | A | VY | Tomáš Urbánek | |
9 | 9 | Račice | B | VY | Antonín Hloušek | |
10 | 10 | Mokrá | BO | Jara | ||
11 | 11 | Radslavice | B | VY | Lukin | |
12 | 12 | Habrovany | VY | Martin Kadaňka | ||
13 | 13 | Křenovice | PR | Tomáš Bálint | ||
14 | 14 | Tučapy | B | VY | Tomáš Urbánek | |
15 | 15 | Topolany | A | VY | Michael Jičínský | |
16 | 16 | Šaratice | VY | petra Drabalkova | ||
17 | 17 | Tvarožná | BO | Jan Daněk | ||
18 | 18 | Pustiměř | VY | Michal Vrba | ||
19 | 19 | Svatobořice | HO | David Vodička | ||
20 | 23 | Křenovice | VY | Jan Mrázek | ||
21 | 30 | Topolany | B | VY | Michael Jičínský | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Hodějice | VY | Kristýna Kachlíková | ||
2 | 2 | Topolany | VY | Josef Šmíd | ||
3 | 3 | Radslavice | VY | Tomáš Urbánek | ||
4 | 4 | Silůvky | BO | Broňa Fráňová | ||
5 | 5 | Dražovice | A | VY | Kristýna Kachlíková | |
6 | 6 | Hostěrádky-Rešov | VY | Lucie Křižková | ||
7 | 7 | Pustiměř | VY | Michal Vrba | ||
8 | 8 | Křenovice | VY | Jan Mrázek | ||
9 | 9 | Dražovice | B | VY | Kristýna Kachlíková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2012/09/08 | Hodejice, pred obecnim uradem, Memorial Ladislava Kolecka | |
2013/09/07 | Hodějice, Memirial Ladislava Kolečka | |
2014/09/06 | Hodějice, O pohár starosty obce Hodějice | |
2015/09/05 | Hodějice, -nový has.areál | |
2015/09/05 | Hodějice, O pohár starosty obce | |
2015/09/05 | Hodějice, O pohár starosty obce | |
2016/09/03 | Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce | |
2017/09/02 | Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce | |
2018/08/18 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
2019/08/31 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
2020/09/05 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
2021/09/04 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
2022/09/03 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
2023/09/02 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
Kdy | Kde | Liga |