Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
2 01. 06. 2020 2020/06/05 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
3 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
4 25. 05. 2020 2020/06/06 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
5 30. 05. 2020 2020/06/13 Dřešín, O pohár ST ŠHL
6 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
7 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
8 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
9 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
10 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
11 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
12 01. 06. 2020 2020/06/13 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
13 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně - ZRUŠENO!, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
14 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH -
15 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
16 07. 06. 2020 2020/06/21 Čkyně, O pohár PT ŠHL
17 08. 06. 2020 2020/06/20 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
18 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
19 13. 06. 2020 2020/06/27 Vacov, O pohár PT ŠHL
20 21. 06. 2020 2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
21 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
22 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
23 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
24 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH -
25 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
26 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
27 01. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B TR -
28 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
29 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
30 20. 06. 2020 2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
31 15. 06. 2020 2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu. TA -
32 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
33 22. 06. 2020 2020/07/03 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
34 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH -
35 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
36 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
37 20. 06. 2020 2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo DO CHNHL
38 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
39 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
40 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
41 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
42 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
43 27. 06. 2020 2020/07/11 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
44 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
45 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
46 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
47 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH -
48 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
49 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
50 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
51 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
52 29. 06. 2020 2020/07/11 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice - kandidátská soutěž BK VCBL
53 04. 07. 2020 2020/07/18 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku / ??? TC TCL
54 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
55 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
56 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH -
57 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
58 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
59 04. 07. 2020 2020/07/18 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
60 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
61 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
62 06. 07. 2020 2020/07/18 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
63 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
64 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
65 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
66 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
67 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
68 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
69 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
70 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
71 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72 13. 07. 2020 2020/07/25 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
73 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
74 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
75 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
76 01. 07. 2020 2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová VS -
77 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
78 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
79 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
80 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
81 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
82 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
83 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
84 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
85 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
86 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
87 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
88 27. 07. 2020 2020/08/08 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
89 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
90 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
91 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
92 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
93 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
94 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
95 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce PB -
96 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
97 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
98 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
99 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
100 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
101 03. 08. 2020 2020/08/15 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
102 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
103 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
104 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
105 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
106 10. 08. 2020 2020/08/22 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
107 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
108 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
109 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
110 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
111 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
112 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
113 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
114 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
115 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
116 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
117 24. 08. 2020 2020/08/28 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
118 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
119 25. 08. 2020 2020/09/04 Škodějov, Škodějov SM FNC
120 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
121 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
122 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
123 24. 08. 2020 2020/09/04 Lysice, O pohár rady městyse Lysice - kandidátská soutěž BK VCBL
124 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
125 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
126 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
127 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
128 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
129 31. 08. 2020 2020/09/11 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
130 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
131 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
132 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
133 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
134 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
135 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
136 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
137 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
138 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
139 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
140 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
141 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
142 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
143 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
144 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
145 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
146 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
147 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport402020-05-31 18:34:48
2Honezovicenerozlišeno Oprechtice Sport152020-05-31 18:33:37
3Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice42020-05-31 18:19:34
4Hasičská zbrojnice v Tisňaváchnerozlišeno Velké Karlovice12020-05-31 18:19:04
5Honezovicenerozlišeno Honezovice142020-05-31 17:58:10
6Honezovicenerozlišeno Všekary112020-05-31 16:55:41
7Honezovicenerozlišeno Sedlčany102020-05-31 14:53:17
8Honezovicenerozlišeno Ves Touškov92020-05-31 13:46:24
9Budečnerozlišeno Nevcehle82020-05-31 10:57:41
10Honezovicenerozlišeno Hradec82020-05-31 10:20:11
11Honezovicenerozlišeno Vranovice22020-05-30 23:33:08
12MoravanyMuži Hrabišín202020-05-30 22:39:54
13Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12020-05-30 22:38:06
14Kostelecnerozlišeno Kostelec12020-05-30 22:37:15
15Štítarynerozlišeno Štítary12020-05-30 22:36:17
16Křenovynerozlišeno Křenovy12020-05-30 22:35:31
17Krchlebynerozlišeno Krchleby12020-05-30 22:34:39
18Všekarynerozlišeno Všekary12020-05-30 22:33:52
19Honezovicenerozlišeno Honezovice12020-05-30 22:32:14
20Honezovicenerozlišeno Krchleby32020-05-30 22:31:16
21Honezovicenerozlišeno Březí72020-05-30 20:38:04
22Honezovicenerozlišeno Újezd122020-05-30 20:18:36
23Honezovicenerozlišeno Štítary62020-05-30 20:06:53
24Honezovicenerozlišeno Bolkov42020-05-30 20:00:45
25Honezovicenerozlišeno Štítary132020-05-30 20:00:26
26Honezovicenerozlišeno Křenovy52020-05-30 20:00:21
27Budečnerozlišeno Dešná182020-05-28 23:09:43
28Budečnerozlišeno Dešná122020-05-28 23:09:26
29Horšovský Týnnerozlišeno Vidice82020-05-27 17:41:15
30Horšovský Týnnerozlišeno Vidice22020-05-27 17:40:39
31Budečnerozlišeno Hornice102020-05-27 17:24:58
32Budečnerozlišeno Litovany212020-05-27 12:49:49
33Budečnerozlišeno Litovany162020-05-27 12:43:07
34Budečnerozlišeno Slavonice92020-05-27 11:37:56
35Budečnerozlišeno Slavonice22020-05-27 11:37:19
36Budečnerozlišeno Budeč12020-05-26 21:53:04
37Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport122020-05-26 17:25:04
38Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport32020-05-26 17:24:22
39Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn62020-05-23 20:03:42
40Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12020-05-23 20:03:17
41Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Tlumačov12020-05-23 14:56:25
42ProvodoviceMuži Dolní Bečva72020-05-23 09:46:00
43ProvodoviceMuži Dolní Bečva32020-05-23 09:45:38
44ŽernovníkMuži Dětkovice52020-05-13 12:18:10
45ProvodoviceMuži Dětkovice112020-05-13 12:14:52
46ProvodoviceMuži Dětkovice22020-05-13 12:14:30
47ProvodoviceMuži Dětkovice62020-05-13 12:13:53
48ProvodoviceMuži Kokory52020-05-12 20:46:39
49Čechy pod Kosířemnerozlišeno Sobíšky202020-04-17 14:25:37
50Vranovicenerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:12
51Jindřichův Hradecnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:00
52Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:23:45
53Staňkov fotbalové hřištěMuži Sobíšky22020-04-17 14:23:20
54Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky92020-04-17 14:22:38
55Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky82020-04-17 14:22:38
56Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
57VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
58VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
59VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
60Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
61Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
62Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
63Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
64Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
65Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
66Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
67LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
68Bílovice (PV)nerozlišeno Bílovice12020-03-08 10:49:55
69Kožušany – Tážalynerozlišeno Kožušany12020-03-08 10:48:45
70Pavlov (SU)nerozlišeno Pavlov-výběr12020-03-08 10:47:33
71Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dolní Cerekev712020-03-07 22:01:04
72Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Březí162020-03-07 11:03:30
73Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava182020-03-07 11:00:39
74Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava132020-03-07 11:00:10
75Čechy pod Kosířemnerozlišeno Habrovany182020-03-07 09:37:31
76Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Kdyně112020-03-07 07:06:41
77Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Újezd152020-03-07 06:25:25
78Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Zahorčice92020-03-05 16:49:43
79Čechy pod Kosířemnerozlišeno Polomí172020-03-05 15:32:54
80VELICKÁ HALAMladší žáci Březová222020-03-05 14:56:04
81VELICKÁ HALAStarší žáci Březová282020-03-05 14:55:10
82Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Slavonice702020-03-05 13:26:43
83Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Svaté Pole122020-03-05 10:38:16
84Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovice42020-03-05 09:35:49
85Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn142020-03-05 08:48:31
86Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn72020-03-05 08:48:12
87Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vranovice62020-03-05 08:26:05
88Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Štítary52020-03-05 06:11:49
89Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport82020-03-04 22:47:23
90Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport22020-03-04 22:46:25
91Čechy pod Kosířemnerozlišeno Velká Bystřice162020-03-04 20:33:43
92VELICKÁ HALAStarší žáci Sobotište272020-03-04 18:56:54
93Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Třebín612020-03-04 15:16:41
94VELICKÁ HALAMladší žáci Tupesy212020-03-04 13:53:54
95VELICKÁ HALAStarší žáci Tupesy262020-03-04 13:53:16
96VELICKÁ HALAMladší žáci Hovorany202020-03-03 20:43:43
97VELICKÁ HALAMladší žáci Hodonín192020-03-03 20:42:06
98VELICKÁ HALAStarší žáci Hovorany252020-03-03 20:41:37
99Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Sedlčany482020-03-03 20:01:22
100Čechy pod Kosířemnerozlišeno Pěnčín142020-03-03 19:13:25
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání