Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 07. 1999 13:00 |
Kontakt: | Rudolf Solař, Zahradní 302, 76 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,92 | - | - | |
2. | Nová Ves | OV | 18,71 | - | - | |
3. | Velké Hoštice | OP | 18,82 | - | - | |
4. | Pravčice | KM | 18,92 | - | - | |
5. | Rychlov | KM | 19,18 | - | - | |
6. | Babice | VS | 19,30 | - | - | |
7. | Čechtín | TR | 19,41 | - | - | |
8. | Mistřice | UH | 19,42 | - | - | |
9. | Opatovice | PR | 19,43 | - | - | |
10. | Letohrad - Jeleni | UO | 20,14 | - | - | |
11. | Bezuchov | PR | 20,24 | - | - | |
12. | Karolinka | VS | 20,28 | - | - | |
13. | Horní Újezd | PR | 20,42 | - | - | |
14. | Výčapy | TR | 20,71 | - | - | |
15. | Vacenovice | HO | 20,49 | - | - | |
16. | Karolinka B | VS | 21,17 | - | - | |
17. | Petrovice | TR | 21,20 | - | - | |
18. | Mistřice B | UH | 22,49 | - | - | |
19. | Starý Lískovec Sport | BM | 23,53 | - | - | |
20. | Bílý Újezd | RK | 24,30 | - | - | |
21. | Bystřice pod Hostýnem | KM | 24,86 | - | - | |
22. | Brněnec | SY | 25,43 | - | - | |
23. | Vítonice | KM | 26,32 | - | - | |
24. | Čechy | PR | 27,01 | - | - | |
25. | Domaželice | PR | 42,43 | - | - | |
26. | Hranice | PR | NP | - | - | |
26. | Milenov | PR | NP | - | - | |
26. | Racková | ZL | NP | - | - | |
26. | Mikulovice | TR | NP | - | - | |
26. | Krasice - Prostějov | PV | NP | - | - | |
26. | Hostěrádky-Rešov | VY | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 19,36 | - | - | |
2. | Opatovice | PR | 19,50 | - | - | |
3. | Mistřice | UH | 19,51 | - | - | |
4. | Rychlov | KM | 19,91 | - | - | |
5. | Kunovice | UH | 21,45 | - | - | |
6. | Racková | ZL | 22,20 | - | - | |
7. | Výčapy | TR | 26,84 | - | - | |
8. | Moravská Chrastová | SY | 27,93 | - | - | |
9. | Tečovice | ZL | 28,74 | - | - | |
10. | Loukov | KM | 33,30 | - | - | |
11. | Moravský Beroun | BR | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře