Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 04. 09. 2021 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 15,05 | 15,05 | 14,81 | |
2. | Jirkov B | JN | 15,36 | 15,36 | 1,52 | |
3. | Pěnčín | JN | 15,42 | 15,42 | 15,03 | |
4. | Karlinky | LI | 16,03 | 15,72 | 16,03 | |
5. | Velké Hamry | JN | 16,13 | 16,13 | 15,58 | |
6. | Desná III | JN | 16,24 | 16,24 | 15,77 | |
7. | Jirkov A | JN | 16,45 | 16,45 | 15,52 | |
8. | Krásná Ves | MB | 16,74 | 16,03 | 16,74 | |
9. | Škodějov | SM | 16,75 | 15,89 | 16,75 | |
10. | Bystřice | JC | 17,31 | 16,77 | 17,31 | |
11. | Ostroměř | JC | 17,88 | 17,88 | 1,71 | |
12. | Krásná Ves Bé | MB | 18,16 | 18,08 | 18,16 | |
13. | Desná III B | JN | 18,41 | 18,39 | 18,41 | |
14. | Sezemice | MB | 23,49 | 23,41 | 23,49 | |
15. | Záskalí | LI | 23,77 | 23,77 | 23,53 | |
16. | Jeřmanice | LI | 28,08 | 28,08 | 27,14 | |
17. | Třebnouševes | JC | 35,75 | 35,75 | 35,67 | |
18. | Březovice | MB | NP | NP | NP | |
18. | Chyjice | JC | 500,00 | 500,00 | 500,00 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bratříkov | JN | 18,27 | 18,27 | 18,19 | |
2. | Pěnčín | JN | 18,66 | 18,66 | 17,64 | |
3. | Jeřmanice | LI | 19,70 | 18,38 | 19,70 | |
4. | Krásná Ves A | MB | 20,41 | 20,41 | 20,17 | |
5. | Sezemice | MB | 20,97 | 20,50 | 20,97 | |
6. | Mělník Chloumek | ME | 21,03 | 20,72 | 21,03 | |
7. | Žehrov | MB | 21,36 | 21,36 | 20,50 | |
8. | Karlinky | LI | 21,52 | 21,52 | 20,03 | |
9. | Krásná Ves B | MB | 21,75 | 21,75 | 20,27 | |
10. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 22,38 | 22,38 | 21,59 | |
11. | Dalešice | JN | 25,66 | 25,42 | 25,66 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | LI | 19,99 | 19,99 | 19,81 | |
2. | Škodějov | SM | 20,60 | 20,60 | 20,59 | |
3. | Ostroměř | JC | 21,28 | 21,13 | 21,28 | |
4. | Dalešice | JN | 21,92 | 20,50 | 21,92 | |
5. | Záskalí | LI | 21,99 | 21,83 | 21,99 | |
6. | Bystřice | JC | 22,72 | 22,72 | 21,32 | |
7. | Třebnouševes | JC | 23,27 | 23,27 | 23,11 | |
8. | Jeřmanice | LI | 24,10 | 24,10 | 12,78 | |
9. | Roztoky u Semil | SM | 24,13 | 21,55 | 24,13 | |
10. | Chyjice | JC | 24,19 | 12,72 | 24,19 | |
11. | Březovice | MB | 27,30 | 26,05 | 27,30 | |
12. | Sezemice | MB | 27,92 | 27,92 | 27,53 | |
13. | Petrašovice | LI | 70,68 | 70,68 | 68,41 | |
14. | Lučany nad Nisou | JN | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 17,37 | 17,13 | 17,37 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kosmonosy | MB | 17,41 | 17,43 | 17,43 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Pěnčín | JN | 16,90 | 17,64 | 17,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Bechov | MB | 18,09 | 18,46 | 18,46 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Myštěves | HK | 18,36 | 18,88 | 18,88 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Malá Skála Béčko | JN | 19,03 | 17,64 | 19,03 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Radimovice | LI | 18,75 | 19,03 | 19,03 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Katusice | MB | 18,30 | 19,64 | 19,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Krásná Ves | MB | 20,20 | 20,85 | 20,85 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Olešnice | SM | 17,61 | 21,95 | 21,95 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Jeřice | JC | 21,90 | 22,17 | 22,17 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Sychrov | MB | 16,66 | 22,39 | 22,39 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Břehy | MB | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře