Řepeč 2018 - O pohár starosty obce Řepeč

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Telefon:  601 242 102
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,99 16,99 16,58
2.  Český Rudolec JH 17,21 17,21 16,92
2.  Kamenice nad Lipou PE 17,21 17,16 17,21
4.  Žirovnice PE 17,23 17,03 17,23
5.  Krotějov Sport TA 17,33 17,33 16,65
6.  Tomice BN 17,37 17,37 17,08
7.  Chotěmice TA 17,52 16,64 17,52
8.  Skrýchov u Malšic TA 17,62 17,51 17,62
9.  Slapy TA 17,66 17,66 17,40
10.  Žďár JH 17,90 17,90 17,24
11.  Drahňovice BN 18,16 18,16 17,99
12.  Božejovice TA 18,22 18,22 18,13
13.  Drunče JH 18,29 17,45 18,29
14.  Ústrašice B TA 18,60 18,41 18,60
15.  Stoklasná Lhota TA 18,63 18,58 18,63
16.  Řepeč TA 18,69 18,69 18,32
17.  Chýnov TA 18,93 18,93 18,82
18.  Strmilov JH 19,01 18,71 19,01
19.  Jaronice CB 19,06 17,29 19,06
20.  Daměnice BN 19,73 18,96 19,73
21.  Svaté Pole PB 19,90 19,19 19,90
22.  Tučapy TA 20,80 20,10 20,80
23.  Zhoř u Tábora TA 20,84 20,48 20,84
24.  Zdislavice BN 22,18 17,66 22,18
25.  Rybova Lhota TA 22,52 22,52 21,38
26.  Oltyně TA 45,37 45,37 45,23
27.  Lom TA NP NP NP
27.  Dolní Němčice JH NP NP NP
27.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
27.  Choustník TA NP NP NP
27.  Krátošice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,03 16,78 17,03
2.  Kamenice nad Lipou PE 17,29 17,03 17,29
3.  Chotěmice TA 17,32 17,32 16,36
4.  Bezděčín TA 17,36 16,72 17,36
5.  Chrbonín TA 18,21 18,21 17,47
6.  Zhoř u Tábora TA 19,46 18,57 19,46
7.  Dvorce B TA 19,80 19,29 19,80
8.  Lom TA 20,15 20,15 20,05
9.  Nová Včelnice JH 24,29 24,28 24,29
10.  Drhovice TA 28,98 28,98 28,16
11.  Slapy TA 30,87 30,87 30,29
12.  Malšice TA 43,47 40,22 43,47
13.  Smrkov TA 52,70 50,10 52,70
14.  Ústrašice TA NP NP NP
14.  Oltyně TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 16,22 16,10 16,22
2.  Tučapy TA 17,00 17,00 16,49
3.  Svaté Pole PB 17,19 17,19 16,41
4.  Želeč TA 17,71 17,61 17,71
5.  Slapy D TA 18,55 18,55 18,29
6.  Lom TA 18,87 17,48 18,87
7.  Slapy C TA NP NP NP
7.  Oltyně TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2115,8816,212019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,6016,2616,602017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,8116,5216,812016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7516,8316,832013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7416,9316,932014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN--16,972015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,9916,5816,992018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Střezimíř BN23,9320,5017,002012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jankov BN17,0116,9717,012012/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,0716,7417,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Šipoun PT15,9817,0717,072019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH17,1416,6517,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chářovice BN17,0317,1417,142013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,1617,2117,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,2116,9217,212018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žirovnice PE17,0317,2317,232018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dvorce ATA17,0317,2417,242013/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jaronice CB17,1017,2617,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,3117,2017,312014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy ATA--17,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krotějov SportTA17,3316,6517,332018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chýnov TA17,3117,3317,332016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stoklasná Lhota TA17,3717,1817,372016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezdědovice ST17,3717,3317,372019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tomice BN17,3717,0817,372018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA--17,482015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice ŠponaBN17,0117,5217,522019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA16,6417,5217,522018/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA17,5017,5617,562017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře